avatar

Jestem absolwentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz Podyplomowego Studium Pedagogicznego. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu psychologii dzieci i młodzieży (m.in. terapię poznawczo-behawioralną dzieci i młodzieży, badania gotowości szkolnej, trudności szkolnych, zagrożenia dysleksją, diagnozę i terapię dzieci z grupy ryzyka, pisania bajek terapeutycznych, trening umiejętności społecznych itd.).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „Ząbkowska”, prowadziłam również warsztaty dla rodziców w Klubie Mam na Bemowie. Wcześniej wykładałam Medycynę Katastrof na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i pracowałam w Instytucie Ratownictwa Psychologicznego i Fundacji „Oswoić stres”, gdzie prowadziłam warsztaty głównie z zakresu zarządzania stresem.

Odbyłam liczne praktyki i staże w Poradniach Psychologiczno- Pedagogicznych w Warszawie oraz szkołach (podstawówki, gimnazja, licea). Jestem wulkanem energii i skarbnicą nietuzinkowych pomysłów. Mój cel: żeby się w każdej placówce działo! I to na najwyższym poziomie! Hospituję zajęcia, podsuwam kreatywne rozwiązania, czuwam nad Pedagogiką Serca w każdej placówce, słucham i wspieram, a weekendowo przeobrażam się w pisarkę książek dla dzieci lub niespełnionego cukiernika – piekę torty i babeczki, a moja kreatywność w tworzeniu lukrowych dekoracji nie zna granic.

W Elfikach od 2015 roku.